VI KONGRES CHIRURGÓW CZASZKOWO-SZCZĘKOWO-TWARZOWYCH w Książu 2007


Start
sobota, 22 luty 2020
Menu serwisu
Start
Linki
Szukaj
Napisz do nas
Download
Sponsorzy
Galeria
Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętasz hasła?
Nie masz konta? Załóż je sobie
W skrócie
Powstaje portal interdyscyplinarny w domenie chirurgiaglowy.pl. Będą w nim przentowane najnowsze doniesienia z chirurgii czaszkowo-szczękowo-twarzowej, plastycznej, neurochirurgii, otolaryngologii, okulistyki, chirurgii styomatologicznej i przyzębia, chirurgii naczyniowej.  Aby być na bierząco z postępami w tworzeniu tego portalu i móc go współtworzyć zaloguj się. Niezbędne informacje raz na miesiąc będziemy przysyłać na Twoje konto e-mail.
PDF Drukuj E-mail
ImageFotoreportaż jest już aktywny! Sprawdź w galerii. Zamek Książ jest ekskluzywnym ośrodkiem nie tylko muzealnym i hotelowym, ale również szkoleniowo-wypoczynkowym. Nasze Towarzystwo ma już doświadczenie w organizowaniu profesjonalnych kongresów, w tym cykle kongresowe Trójstronnych Sympozjów Polsko-Czesko-Słowackich, z których jedno miało miejsce właśnie w Książu. Zapraszamy do zapoznania się namiastką cudownej atmosfery, którą uwieczniły nasze zdjęcia z jednego z sympozjów.
Miłego oglądania. Zdjęcia posiadają prawa autorskie. ZAPRASZAMY DO PRZESYŁANIA WŁASNYCH ZDJĘĆ, KTÓRE UMIEŚCIMY W GALERII :) !
Sonda
Czy chcesz, aby od środy 26.09.2007 odbyła się 3 część Międzynarodowego Kursu z CHCZSZTW?
  
Gościmy
Aktualnie jest 2 gości online
Umsetzung Mamboteam.com | Powered by Mambopixel.com |